Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • przygotowanie do nowego sezonu czyli skład nowego zestawu

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    przygotowanie do nowego sezonu czyli skład nowego zestawu

    Postprzez devil'sGift » 12 Lipiec 2010, o 00:06

    Jak stali użytkownic forum wiedzą co jakiś czas składam sobie jakiś tam lepszy lub gorszy zestawik supli;] ten wydaje mi się całkiem hardcorowy;] powinien ruszyć moją stagnację i troszkę przebudować sylwetkę. Zwalczyłem trochę tłuszczu ale nadal mam go za dużo no ale cóż taka już moja uroda;d;d na początek fotka zestawu
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d14 ... f09a4.html

    Odrazu na wstępie zastrzegam iż składanie takiego zestawu jest przeznaczone tylko dla ludzi powyżej 21 roku życia, mających już duże doświadczenia w treningu oraz suplementacji, zastosowanie go bez odpowiedniej wiedzy oraz dobranej diety i treningu na pewno nie przyniesie pożądanych efektów. Wiec jeżeli jesteś wychudzonym szesnastolatkiem to weź się za jedzenie a nie myśl o takich zestawach;] Prezentując ten zestaw nie zamierzam reklamować żadnego z tych produktów jedynie podzielić się oraz wymienić opinie na ich temat z innymi użytkownikami forum. tyle z koloru czerwonego;]

    a Wiec jak już wyżej wspomniałem na zdjęciu jest jeszcze zestaw niekompletny. Nie zjem oczywiście tego wszystkiego na raz. najpierw może wymienię suple które już weszły w skład zestawu oraz te które planuje dorzucić (część już mam cześć jeszcze nie, czekam aż dolar spadnie;])

    1. PVL Mutant Mass 6800gr - zawsze bardzo chętnie wracam do tej odżywki jednak już nie w takich proporcjach jak kiedyś. Teraz stosuje go jedynie jako dodatek lub częściowy zamiennik posiłku kiedy w weekendy po nocach stoję w klubie.
    2. Nutrabolics IsoGainer 2270gr - podobnie jak mutant, została mi jeszcze jedna pucha, ostatnia wiec trzeba zjeść;]
    3. Syntrax Whey Shake 2x 2270gr - smaczny i nie drogi podobno całkiem nie zły, stosuje oczywiście wg braków w diecie.
    4. Inner Amour Super Quad Protein 2x 2000gr - pierwszy raz się zdecydowałem na to białko. Będę je pił na pewno przed snem.
    5. Trec Max Carb 1x 3kg 1x 1kg - po treningu rzecz jasna;]
    6. Fit Best Line Carbo - j/w
    7. Fit Best Line Amix 8800 - aminokwasy całodniowe biorę bezpośrednio przed treningiem bez względu na to czy to siłownia czy MT
    8. Trec Anabolic BCAA - dostałem za darmo to sobie łykam po treningu razem z carbo po siłowni i po MT
    9. Olimp Bcaa Xplode - na zdjęciu nie ma ale leży w szafce prawie 1.5 kg . Dobrze mi wchodzą to się zaopatrzyłem w zapas;]
    10. APS Mesomorph - powinien się raczej nazywać wyrywacz z butów;] ostro kopie, nie polecam początkującym i osobom z nadciśnieniem bo może zabić;] oczywiście biorę przed treningiem p.s. kupie jeszcze jedna puchę bo naprawdę fajny jest;]
    11. Revolutions Crack - też fajny przed treningowiec jednak słabszy niż meso. Biorę do przed treningami MT (lepiej się po nim pocę niż po meso)
    12. Mono od jakiegoś polskiego importera podobno Creapure od Niemców. Za darmo dostałem 500gr do sobie zjem i wtedy zobaczę co z tego bedzie ;]
    13. Iforce TT-33 - niepobudzający spalacz i przyspieszacz metabolizmu potrzebowałem takiego bo jak by jeszcze pobudzało to w połączeniu z meso pewnie bym umarł. W stanach podobno hit. Dostałem za grosze więc czemu nie spróbować;]
    14. Olimp TCM - bardzo bardzo niska cena, pozytywne opinie, zawsze się przyda jako dodatek;]
    To tyle z tego co juz leży w domu. Dojdzie do tego jeszcze Green Magnitude z CL lub C-bol z Thermolife ale jeszcze się nie zdecydowałem który kupić.

    Jeszcze tak w woli wyjaśnienia dlaczego tyle rodzajów kreatyny i wszystkiego. Oczywiście nie będę tego wcinał na raz.
    Ze względu na to że jest okres wakacyjny co w moim przypadku oznacza że prawie mnie nie ma w domu bo korzystam z uroków pięknego i gorącego lata. Do tego mam alergię na kwitnącą trawę wiec do sierpnia chodzę zasmarkany i załzawiony aż się żyć odechciewa;[ Na chwilę obecna jeżeli uda mi się zrobić 2 treningi w tygodniu to mogę uznać to za sukces;] Staram się też z paroma znajomymi z którymi wyjeżdżam trenować troszkę SW. Mam sporo sprzętu;] więc samego ruchu mi raczej nie brakuje jednak nie ma jak dopilnować diety i do tego takie cholerne coś co się nazywa alkoholem;] ale od czego są wakacje;d;d
    Obecnie od wczoraj łykam tego TT-33, przed treningami siłowymi biorę cracka albo meso po carbo z bcaa. i narazie nic oprócz tego;d;d kiedy już zakończę ten niby popędzacz metaboliczny już mniej będę wczasował i będę miał kiedy trenować oraz nie będę tyle pił i smarkał i zacznie się ponownie zbliżać rok akademicki zarzucę sobie mono tak na szybki powrót do formy. Kidy mono się skończy a ja zaczną szkołę i treningi MT na dobre planuje zrobić 4 tygodnie cyklu na winku oral 30mg ED. Po winku poleci GM lub C-bol + TCM i już wyjaśniam dlaczego TCM akurat tutaj. Otóż zaczynam nowy kierunek studiów i mam 2 razy w tygodniu zajęcia z samoobrony i sztuk walki, po tych właśnie zajęciach chcę łykać TCM (w celu poprawy regeneracji, dojdzie pewnie do tego jeszcze jakieś ZMA przed snem), gdyż na pewno będą one pokrywały z dniem treningowym na siłowni lub treningiem MT, dlatego chcę dodać po tych zajęciach jeszcze jakieś zabezpieczenie. Oczywiści Do tego normalnie BCAA + Carbo po zajęciach, treningach i tak dalej. Myślę że za porządne jedzenie wezmę się wraz ze startem brania mono ewentualnie najpóźniej tydzień po rozpoczęciu;] Jak to wszystko zjem to będę myślał co dalej chyba że pęknę;]

    Co do dawkowania poszczególnych supli to białka wg braków, podobnie z masówkami jak pisałem powyżej czyli jako dodatek lub częściowy zamiennik, carbo, bcaa po treningu, przed treningiem dopalacze ;] do nich najczęściej dodaje argininę dla lepszego pompowania, co do mono to tradycja 2x 5gr, wino jak pisałem wyżej, gm lub C-bol jeszcze nie wiem;] TCM 4 caps po zajęciach z samoobrony, TT-33 biorę 3x po 1 caps.
    Nie pisałem nic wcześniej o witaminach otóż cały czas łykam chelaty z olimpa do tego magnez z B6.

    No i chyba by to było na tyle. Mam nadzieje że objaśniłem to wszystko w miarę zrozumiale;] Jeżeli ktoś miałby jakieś pytania, sugestie, pomysły, opinie itp to zapraszam do dzielenia się nimi na forum, wszak od tego ono jest. Pozdrawiam
    Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda :] get big or die...
    Image I ♥ My MX 3
    Awatar użytkownika
    devil'sGift
    Porucznik
     
    Posty: 1856
    Rejestracja: 11 Styczeń 2010, o 21:08
    Pochwały: 48
    Miasto: Białystok
    Data urodzenia: 15 03 1987

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: przygotowanie do nowego sezonu czyli skład nowego zestaw

    Postprzez wujek.maciek » 12 Lipiec 2010, o 15:40

    jako, ze zapraszasz do dzielenia sie opiniami, to nie omieszkam :twisted: najwyrazniej nie masz co z pieniedzmi robic. do pelnego ubawu brakuje juz chyba tylko hmb i jakichs magicznych wynalazkow z telezkupy mango :lol: producenci suplementow po prostu kochaja takich jak ty... niedlugo dojdzie do sytuacji, kiedy dzieciaki przestana po schodach wchodzic, bo mogloby im po tym mieso poleciec, chyba... ze zabezpiecza sie tona gainerow, bialka, bcaa, jakichs dziwnych i mozliwe, ze nawet nieistniejacych form kreatyny i cholera jeszcze wie czego... wiadomo tylko kto na tym zarobi, a zarobi na pewno, bo czytajacych tego typu tematy jest coraz wiecej :twisted:

    ale konkretnie: to z tego "szalonego" zestawu zostawilbym: bialko (bo "musisz" uzupelniac), mesomorpha (bo klepie) i jednowodzian (bo tak!). bez wzgl. na cel tego twojego przyszlego cyklu, cala reszta kupy sie nie trzyma. ale twoja sprawa :geek:

    kwestii wina nawet nie bede komentowal, bo szkoda mi klawiatury...

    w kazdym razie zycze zdrowia i powodzenia
    http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=19225696&order=bd&change_view=1

    wedzony rekin... na mase!
    Awatar użytkownika
    wujek.maciek
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 45
    Rejestracja: 5 Czerwiec 2010, o 01:04
    Miasto: r-rz, ck on sh
    Data urodzenia: 27 03 1982

    Re: przygotowanie do nowego sezonu czyli skład nowego zestaw

    Postprzez fallenursus » 12 Lipiec 2010, o 15:48

    chyba po raz pierwszy zgodze sie z tym panem wyzej....nawet na moje mozliwosci i tansze ceny to raczej niezly overkill....
    Image
    lepsze zdrowie za pomoca chemi
    visiting Mod :)
    wali mnie dieta.to dobre dla maminsynkow i lalusiow
    Awatar użytkownika
    fallenursus
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 867
    Rejestracja: 25 Grudzień 2009, o 19:26
    Pochwały: 32
    Miasto: montreal
    Data urodzenia: 11 04 1974

    Re: przygotowanie do nowego sezonu czyli skład nowego zestaw

    Postprzez Kwachu » 12 Lipiec 2010, o 18:09

    devil'sGift - zestaw fajny tylko czy az tyle tego potrzeba.
    Nie lepiej było zainwestowac w suplementy z najwyzszej połki czytaj Twinlab i Inkospor te dwie firmy to najwyzszty połap jakosci ceny odstraszaja, ale niestety tyle kosztuje produkcja wysokiej klasy odzywek. Te firmy wypuszczają produkty o jakosci farmaceutycznej suplementy.
    Wiec jelsi ktos mi pisze ze Creapure z Olimpa/Fitmaxa= temu z Inkospor to jedynie osmiesza sie sam.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: przygotowanie do nowego sezonu czyli skład nowego zestaw

    Postprzez fallenursus » 12 Lipiec 2010, o 18:28

    czyli na krecie z inkospor wiecej miesa zrobisz jak na krecie np. vitalmaxa? no wez bo sie rozplacze... produkty o jakosci farmaceutycznej...coraz fajniejsze rzeczy mozna sie dowiedziec:)nie ma to jak wiara w scieme producenta...
    twinlab..lol ze pakuja w takie same buteleczki jak widzisz w aptekach to nie znaczy ze to srodki o takim samym standardzie? ty masz wogole pojecie o rynku i produkcji suplementow? o marketingu? przeciez co piszesz to przechodzi ludzkie pojecie czlowieku:)
    placebo powerfull shit...
    Image
    lepsze zdrowie za pomoca chemi
    visiting Mod :)
    wali mnie dieta.to dobre dla maminsynkow i lalusiow
    Awatar użytkownika
    fallenursus
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 867
    Rejestracja: 25 Grudzień 2009, o 19:26
    Pochwały: 32
    Miasto: montreal
    Data urodzenia: 11 04 1974

    Re: przygotowanie do nowego sezonu czyli skład nowego zestaw

    Postprzez Litwin81 » 12 Lipiec 2010, o 18:35

    Inkosporu nie jadłem ale co do Twinlaba nie zgodze się że to najlepsza półka.Odkąd mam dobrą reakcje na mono creapure z Fitmaxa to nie szukam dalej.
    Awatar użytkownika
    Litwin81
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 970
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 22:00
    Pochwały: 12
    Miasto: Gdynia
    Data urodzenia: 02 02 1981

    Re: przygotowanie do nowego sezonu czyli skład nowego zestaw

    Postprzez fallenursus » 12 Lipiec 2010, o 18:55

    i prawidlowo Litwin myslisz, ja supli tez nie zmieniam. mam twinlaba bo jedno z najtanszych:) kupuje tylko i wylacznie n'acetylcysteine od nich bo smieszna cena 9$ .
    produkty ktore warto kupowac dl amnie to
    adam(now foods)
    orange triad(controlled labs)
    purple wraath(controlled labs)
    jack3d(usp labs) lub efedryna firmy kaizen jak i kofeina
    zwykle najtansze mono obojetnie jakiej firmy
    ze stakow moze byc np green magnitude lub storm
    firma ktorej u was nie ma a warta uwagi to Applied Nutriceuticals. Kazdy suplement co od nich bralem dzialal tak jak obiecali.
    Image
    lepsze zdrowie za pomoca chemi
    visiting Mod :)
    wali mnie dieta.to dobre dla maminsynkow i lalusiow
    Awatar użytkownika
    fallenursus
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 867
    Rejestracja: 25 Grudzień 2009, o 19:26
    Pochwały: 32
    Miasto: montreal
    Data urodzenia: 11 04 1974

    Re: przygotowanie do nowego sezonu czyli skład nowego zestaw

    Postprzez KowalX » 12 Lipiec 2010, o 19:12

    Litwin81 napisał:Inkosporu nie jadłem ale co do Twinlaba nie zgodze się że to najlepsza półka.Odkąd mam dobrą reakcje na mono creapure z Fitmaxa to nie szukam dalej.

    Dokładnie,dobra kreta i tania.
    Fizjologia, żywienie

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.

    Image
    Awatar użytkownika
    KowalX
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 544
    Rejestracja: 28 Styczeń 2010, o 17:41
    Pochwały: 10

    Re: przygotowanie do nowego sezonu czyli skład nowego zestaw

    Postprzez Litwin81 » 12 Lipiec 2010, o 19:18

    Celowo wymieniłem Fitmaxa,bo cena jak zwykłe formy mono ale zawsze się lepiej czuje jak jem Creapure z tauryną :P No ja bym wymienił jeszcze kilka produktów z NOW,więcej dopalaczy z geraminą ale to każdy sam sobie robi taką liste.
    Awatar użytkownika
    Litwin81
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 970
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 22:00
    Pochwały: 12
    Miasto: Gdynia
    Data urodzenia: 02 02 1981

    Re: przygotowanie do nowego sezonu czyli skład nowego zestaw

    Postprzez Kwachu » 12 Lipiec 2010, o 20:45

    fallenursus - daruj sobie bo jedynie osmieszasz się.

    Nie wielki procent suplementów jest jakosci farmaceutycznej na rynku, a porównywanie ich do produktów "zwykłych" jest smieszne. Nie pisze ze Fitmax ma złą kreatyne creapure ale nie jak sie ma do chocby inkospor.

    Racja NOW tez zalicza sie do najwyzszych marek.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Następna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.