Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • Spalacz

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Re: Spalacz

    Postprzez Bilon » 9 Sierpień 2010, o 19:47

    Clen Burexin 2 - kupisz na http://www.gksuple.pl :) polecam...kupowałem tam właśnie ten spalacz i białko, przesyłka dość szybka...
    Co do samego spalacza to właśnie jest dobry na początek przygody ze spalaczami, ale i tak dla mnie nie ma lepszego spalacza niż trening aerobowy....

    PS: Jak wejdziesz na stronę to w polecanych na głównej stronie 1 propozycja to własnie ten spalacz :D Ma specyficzny zapach
    Awatar użytkownika
    Bilon
    Chorąży
     
    Posty: 1170
    Rejestracja: 13 Marzec 2010, o 21:09
    Pochwały: 18
    Data urodzenia: 10 06 1995

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Spalacz

    Postprzez wislak1992 » 9 Sierpień 2010, o 20:50

    łapa50cm duże w szczególności na klacie i brzuchu ;) Na nogach i rękach trochę spadło po samej diecie i areo.

    Bilon chodzi o Trec Clenburexin 2 90 kaps. ?

    Ok w takim razie co do tego spalacz jeszcze jakie bialko, witaminki jakies? Tak żeby te skutki uboczne zredukować :D? Czy prawdą jest to że taki spalacz działa troche jak napój energetyczny tzn daje kopa energii ?
    wislak1992
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 43
    Rejestracja: 9 Lipiec 2010, o 18:17

    Re: Spalacz

    Postprzez łapa50cm. » 9 Sierpień 2010, o 21:30

    hmmm..to moim zdaniem cwicz tak dalej i moze cos kup z tego co ci chłopaki polecają , ja ogołnie zadnych takich spalaczy nie stosowałem
    Awatar użytkownika
    łapa50cm.
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 534
    Rejestracja: 5 Sierpień 2010, o 19:12
    Pochwały: 2
    Miasto: Gdansk
    Data urodzenia: 31 03 1982

    Re: Spalacz

    Postprzez wislak1992 » 9 Sierpień 2010, o 21:34

    Tak mam zamiar zrobić, myślę że ten spalacz co Bilon zapodał na początek będzie ok (no własnie jak go skończe to jakiegoś mocniejszego?) Tylko nie wiem jakie bialko wziąśc do tego spalacza (biore 2 razy dzienie jako 2 posilek i zaraz po treningu) i np czy brac jakies witaminy itp tak zeby zredukowac skutki uboczne o ktorych mi tu pisali. I czy zmieniac przy tym diete, trening czy to co mam bedzie ok?
    wislak1992
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 43
    Rejestracja: 9 Lipiec 2010, o 18:17

    Re: Spalacz

    Postprzez Bilon » 9 Sierpień 2010, o 21:37

    Białko? ja mam Whey Protein Concentrate z olimpu 1000g za 65 zł też w tym sklepie kupowałem na necie....ale smak tylko naturalny tego białka jest ochydny, muszę dodawać kakaa bo inaczej ochyda....Kup najlepiej coś z olimpu...weź wybierz pare wklej linki my doradzimy
    Awatar użytkownika
    Bilon
    Chorąży
     
    Posty: 1170
    Rejestracja: 13 Marzec 2010, o 21:09
    Pochwały: 18
    Data urodzenia: 10 06 1995

    Re: Spalacz

    Postprzez łapa50cm. » 9 Sierpień 2010, o 21:41

    moze Gaspari ?
    Awatar użytkownika
    łapa50cm.
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 534
    Rejestracja: 5 Sierpień 2010, o 19:12
    Pochwały: 2
    Miasto: Gdansk
    Data urodzenia: 31 03 1982

    Re: Spalacz

    Postprzez łapa50cm. » 9 Sierpień 2010, o 21:43

    Awatar użytkownika
    łapa50cm.
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 534
    Rejestracja: 5 Sierpień 2010, o 19:12
    Pochwały: 2
    Miasto: Gdansk
    Data urodzenia: 31 03 1982

    Re: Spalacz

    Postprzez łapa50cm. » 9 Sierpień 2010, o 21:46

    aaaa wiesz cos na temat koktailu na rzezbe ???
    Awatar użytkownika
    łapa50cm.
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 534
    Rejestracja: 5 Sierpień 2010, o 19:12
    Pochwały: 2
    Miasto: Gdansk
    Data urodzenia: 31 03 1982

    Re: Spalacz

    Postprzez wislak1992 » 9 Sierpień 2010, o 21:50

    Koktail na rzeźbe nie wiem hehe wydaje mi się że u mnie na tą chwilę to nie ma co rzeźbić trzeba zredukować te zwały tłuszczu i zabrać się za czystą masę mięśniową + siła no i dopiero później chyba rzeźba

    Do tej pory używałem takiego białeczka : http://allegro.onet.pl/item1167899548_w ... ialko.html
    było by??

    I nie wiem jeszcze jakieś witaminki do tego czy coś?

    Pzdr
    wislak1992
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 43
    Rejestracja: 9 Lipiec 2010, o 18:17

    Re: Spalacz

    Postprzez wislak1992 » 9 Sierpień 2010, o 22:00

    Albo inaczej w sumie nie ma co z białkiem kombinować skoro to Gaspari proponujecie to ok;)

    Więc kupił bym
    GASPARI MYOFUSION 2268G Białko Izolat Serwatka!!! - białko
    Trec Clenburexin 2 90 kaps. - spalacz

    + co jeszcze kupić żeby zredukować skutki uboczne? Witaminy ?

    I czy dieta ta co mam i trening mogą zostać czy coś zmienić ?

    Pzdr
    wislak1992
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 43
    Rejestracja: 9 Lipiec 2010, o 18:17

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.