Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • Suple na mase!!

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Suple na mase!!

    Postprzez Kwachu » 1 Lipiec 2012, o 12:14

    Jumbo masz w 150g coś ponad 30g cukru :)patrz na reszt składników jak błonnik który spowalnia uwalnianie pozostałych węglowodanów, patrz w Jumbo masz maltodekstrynę nisko i średnio cukrzoną!!!!nie wysoka kolosalne znaczenie. ;) Sprawdźcie teraz jakie jest uwalnianie cukru Mass XXL a jakie Jumbo.

    Cukry proste w najlepszych produktach są po to abyś miał przez całe 2-3h stopniowe uwalnianie węglowodanów( to samo tyczy się innych składników) dlatego są tam takie mixy

    Za dużo reklam naszych rodzimych producentów się na oglądaliście i efekty macie takie na tukli ludziom do łba ze muszą pic cukry i ze dostarczenie 2g białka na kilogram masy ciała z jedzenie jest nie możliwe, czysty marketing jak spzredac g..w ładnym opakowaniu za dużą kasę :) Gdyby nie efekt plecabo to i głupota ludzi to już dawno 90% firm upadło

    pepe- patrz wypijasz MASS XXL zamiast posiłku - ile mija czasu od wypicia do wchłonięcia i zagospodarowania tymi składnikami? 1h? I co nagle okazuje się że masz wejście potężnej dawki cukru do krwi, któraś cześć zużywasz, reszta idzie w tkankę tłuszczową, przez kolejne około 1,5h2h jesteś bez źródła węglowodanów.

    Pozdrawiam
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Suple na mase!!

    Postprzez pepe » 1 Lipiec 2012, o 12:28

    No, ale porównując Jumbo a MassXXL to wiadomo iż Jumbo to wyższa półka i nie ma co się kłócić na temat cukrów.
    Już sam nie wiem czy to zależy od przemiany materii czy nie, ale zbyt dużo opinii się naczytałem na temat różnych gainerów, że część osób zalewa, a część nie.
    Awatar użytkownika
    pepe
    Starszy sierżant
     
    Posty: 304
    Rejestracja: 12 Czerwiec 2012, o 18:15
    Pochwały: 11

    Suple na mase!!

    Postprzez Kwachu » 1 Lipiec 2012, o 12:40

    ja już nie czytam opinii ludzi bo 99% to barany bez mózgu na kupią i jedzą suplementów odzywek a potem wyglądają patrz do testów na forach ilu fajnie wygląda?.
    Rożnica jest taka miedzy endomorfikiem a ektomorfikiem ze temu się odłoży mniej a tamtemu więcej- czyli jeden ma większe zapotrzebowanie Kcal w danej jednokonce czasu od drugiego.

    Pozdrawiam M.K
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Suple na mase!!

    Postprzez maniak7000 » 1 Lipiec 2012, o 16:04

    nie pobijcie się ^^
    jak ktoś ma malutkie braki w diecie (o ile takowa posiada) to IMO te kilka gram słabszego gainiera nie zaszkodzi - ale wiekszość zakłada 1kg prochu = 1kg mięsa

    --

    jak dla mnie bez gainiera można się obejść i to wcale nie takie trudne jak się chce :)

    :Yohoo:
    Pozdrawiam
    maniak7000
    Awatar użytkownika
    maniak7000
    Sierżant
     
    Posty: 269
    Rejestracja: 12 Czerwiec 2012, o 20:35
    Pochwały: 12

    Suple na mase!!

    Postprzez pepe » 1 Lipiec 2012, o 17:17

    Dieta + białko to powinna być oficjalna wersja, a nie gainery, ale zawsze to coś, każdy od czegoś zaczyna :)
    Awatar użytkownika
    pepe
    Starszy sierżant
     
    Posty: 304
    Rejestracja: 12 Czerwiec 2012, o 18:15
    Pochwały: 11

    Suple na mase!!

    Postprzez Greggy » 1 Lipiec 2012, o 17:38

    Panowie panowie bo zaczyna się robić walka ;D Zadałem pytanie bo po prostu nie jestem w stanie ułożyć dobrej diety mimo tysięcy przeczytanych postów i tematów na forum.. Trening niestety też chyba zły mam bo siłownia u nas w miasteczku jest średnio zaopatrzona. Generalnie to i tak odpowiedzi nie uzyskałem ;D więc może pomoglibyście mi jakoś dietę ułożyć i ćwiczenia bo na prawdę po 2 latach nie skoczyło nic ani na obwodzie ani na masie. Siła nawet nawet a tak to całe g...o. Powiedzcie więc jak możliwe jest że aktorzy pokroju Taylora Lautnera czy aktorów filmu Spartacus w przeciągu 2 miesięcy byli wstanie zbudować taką świetną sylwetkę ? Jesteście w stanie to wyjaśnić jakoś tak racjonalnie ?
    Greggy
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 49
    Rejestracja: 29 Czerwiec 2012, o 18:29

    Suple na mase!!

    Postprzez pepe » 1 Lipiec 2012, o 18:30

    Dieta + odpowiednie treningi pod okiem experty.
    Jeżeli chcesz gotową dietę to za darmo nic nie ma :) Możesz jedynie samemu sobie ją ułożyć, a my wniesiemy poprawki. Popatrz na podwieszone tematy itd.
    Awatar użytkownika
    pepe
    Starszy sierżant
     
    Posty: 304
    Rejestracja: 12 Czerwiec 2012, o 18:15
    Pochwały: 11

    Suple na mase!!

    Postprzez TomaszM » 1 Lipiec 2012, o 19:40

    ja się uśmiałem po pierwszym poście, ale kłócić się dalej nie będę bo raz, że mi się nie chce, to dwa nic z tego nie mam :Lol:
    haha Pozdrawiam.
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    Suple na mase!!

    Postprzez Kwachu » 1 Lipiec 2012, o 21:10

    Jaka tam kłótnia wymiana zdań - :)
    TomaszM - mam podobnie też się śmieje do łez jak widzę chłopaczków co kupują te cukry.
    Greggy - w 2miesiace to aktorzy Ci mogą zrobi dobrą rozgrzewka a nie sylwetkę
    pepe- jakie białko+dieta?????
    Pozdrawiam
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Suple na mase!!

    Postprzez Greggy » 1 Lipiec 2012, o 22:07

    A znacie UCZCIWEGO dietetyka ? Takiego ktoremu zaplace i nie zrobi mnie w hu..? A co powiecie o nitrobolonie czy S.A.W od treca? Ponoc bardzo fajnie mase w krotkim cyklu daje
    Greggy
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 49
    Rejestracja: 29 Czerwiec 2012, o 18:29

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron