Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • ULTIMATE Arginina Ornityna Lizyna Proszę o Pomoc

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    ULTIMATE Arginina Ornityna Lizyna Proszę o Pomoc

    Postprzez TAMI » 14 Marzec 2011, o 11:09

    Witam jestem tu nowy i mam pewne pytanie :) a wiedz mam 17 lat za 3 miechy 18 i 177cm wzrostu chciałbym dociągnąć jeszcze do 180 ale ostatnie dwa cm rosłem chyba przez rok i na razie nic(mam rodziców ojciec 174 mama 166 ale dziadkowie wysocy:), z tego co wiem mężczyzna rozwija się do 21 roku życia i myślę ze moje ciało się jeszcze nie rozwinęło do końca bo mam budowę bardziej dziecięcą itd od jakiegoś czasu zacząłem ćwiczyć bieganie rozciąganie na drążku żeby jeszcze trochę urosnąć ale nie wiem czy to da jakiś skutek i tu pojawia się moje pytanie czy za pomocą suplementu (Nie wiem czy dobrze to nazwałem) ULTIMATE Arginina Ornityna Lizyna urósłbym jeszcze ze 4cm?? chciałem zakupić to już od dawna ale wolałem się zapytać się o poradę Expertów :) Będę bardzo wdzięczny za odpowiedz :)
    TAMI
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 14 Marzec 2011, o 10:57
    Miasto: Lublin
    Data urodzenia: 08 06 1993

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: ULTIMATE Arginina Ornityna Lizyna Proszę o Pomoc

    Postprzez Kwachu » 14 Marzec 2011, o 11:34

    Wydaje mi sie ze nie pomoze Ci suplemnt.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: ULTIMATE Arginina Ornityna Lizyna Proszę o Pomoc

    Postprzez TAMI » 14 Marzec 2011, o 11:39

    Dzięki każda wypowiedz się liczy :)własnie chce mieć pewność czy opłaca się to brać czy nie bo piszą o tym że pomaga, bo zawiera własnie ten hormon wzrostu.chciałbym najpierw jeszcze trochę urosnąć w zwyższ zanim bym zaczął ćwiczyć :) jak ktoś jeszcze wie coś na ten temat to niech pisze :)
    TAMI
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 14 Marzec 2011, o 10:57
    Miasto: Lublin
    Data urodzenia: 08 06 1993

    Re: ULTIMATE Arginina Ornityna Lizyna Proszę o Pomoc

    Postprzez Kwachu » 14 Marzec 2011, o 11:56

    W te stymulanty z suplementów bym nie wierzył że przyniosa efekt.
    Jestem zdania że wzrost jest zapisany gentycznie i mamy na to niewielki wpływ.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: ULTIMATE Arginina Ornityna Lizyna Proszę o Pomoc

    Postprzez TAMI » 14 Marzec 2011, o 12:04

    A wiesz może jakie mogą wystąpić skutki uboczne po tym?
    TAMI
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 14 Marzec 2011, o 10:57
    Miasto: Lublin
    Data urodzenia: 08 06 1993

    Re: ULTIMATE Arginina Ornityna Lizyna Proszę o Pomoc

    Postprzez rafimoc » 14 Marzec 2011, o 12:08

    "bo zawiera własnie ten hormon wzrostu"

    Lepiej sie obudz.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: ULTIMATE Arginina Ornityna Lizyna Proszę o Pomoc

    Postprzez TAMI » 14 Marzec 2011, o 12:21

    nie znam się wiedz po prostu pytam czy to prawda że pomaga
    TAMI
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 14 Marzec 2011, o 10:57
    Miasto: Lublin
    Data urodzenia: 08 06 1993

    Re: ULTIMATE Arginina Ornityna Lizyna Proszę o Pomoc

    Postprzez Michał » 14 Marzec 2011, o 13:08

    nie pomaga, szkoda kasy bo swojego celu przez to nie osiagniesz :) Jakby tak bylo to juz dawno zeżarłbym tone tego suplementu :D
    Co do silowni to zacznij cwiczyc odrazu a nie jak dopiero urosniesz ? Nie ma sensu moim zdaniem czekac nie wiadomo na co.
    Podam Ci moj przyklad, jak zaczalem robic MC i przysiady to wywindowalem w ktorkim czasie 2 cm. Moze to po prostu zbieg okolicznosc, mialem tyle urosnac a ze wtedy zaczalem cwiczyc to taki fart. Ale jest mozliowsc ze to takze dzieki cwiczeniom bo wlasnie jak robisz duze partie miesniowe to wydziela sie bardzo duzo hormonu wzrostu. Przemysl to i dzialaj :)
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Re: ULTIMATE Arginina Ornityna Lizyna Proszę o Pomoc

    Postprzez TAMI » 14 Marzec 2011, o 14:10

    Dzięki Michał własnie tak zrobię :) polecił byś mi może ćwiczenia które mogą pobudzić wzrost :) może na forum są jakieś opisane :) aha znalazłem jeszcze taki post na jednym z forum i niby piszą wszyscy ze pomaga ale też nie jestem pewien :) Link: http://www.***.pl/Poradnik-_Jak_zwi%C4% ... 75122.html Na dniach pójdę też do lekarza i się dowiem czy jest to choć trochę warte kasy i napisze w tym poście co powiedział lekarz :)
    TAMI
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 14 Marzec 2011, o 10:57
    Miasto: Lublin
    Data urodzenia: 08 06 1993

    Re: ULTIMATE Arginina Ornityna Lizyna Proszę o Pomoc

    Postprzez Michał » 15 Marzec 2011, o 13:46

    przysiady, MC, drazek, same wielostawy i najwiecej HGH sie wydobywa.
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Następna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.