Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • WHAT ON TWO Czyli co na 2 cykl?

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    WHAT ON TWO Czyli co na 2 cykl?

    Postprzez pawelkielich » 26 Maj 2010, o 21:19

    Co polecacie na 2 cykl? Pierwszy cykl miałem jakieś 3-4 miesiące temu, dieta taka typowa jak na ludzi bez możliwości czyli 5 posiłków dziennie, dużo białka przed treningiem uzupełniam batonami białkowymi z Anglii Weidera, do tego codziennie zajadam ryż na obiad, 2 razy w tygodniu kurczaka, codziennie serek wiejski ok 300g. Piję ok 1l mleka dziennie dostarczam też witamin i trochę żelaza i magnezu bo na pierwszym cyklu po jakimś czasie miałem drgania tętnicy i mięśni w udach co po 3 dniach stało się bardzo wkurzające. Po pierwszym cyklu na jabłczanie kreatyny od activlaba wiek:lat 17, waga:77kg, wzrost: 175cm, staż: ok 1rok(wiekszość na sucho jak mówiłem 3-4msc. temu kreta) masa:+3kg z dietą, klatka:+2cm, bic:+1-1,5cm. Dieta jak mówię po prostu nie mam tak kasy żeby kupować różne produkty na każdy dzień. Moja prośba następująca ktoś mógłby podać jakieś odżywki które w połączeniu z tą pseudo dietą, dadzą kolejne efekty zależy mi głównie na masie i rzeźbie, kuple stosują nitrobolon I i II ale słyszałem że po mono z olimpa tym 1250 mega caps też są niezłe efekty, ale wielu polecało mi zieloną kreatynkę z vitalmaxa. Do tego możecie doradzić jakieś dobre białeczko. Fajnie by było gdyby to były kreatyny w proszku bo te w kapsach to jednak mają gorsze wchłanianie.
    pawelkielich
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 24
    Rejestracja: 28 Luty 2010, o 11:02
    Miasto: Dęblin
    Data urodzenia: 26 05 1993

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: WHAT ON TWO Czyli co na 2 cykl?

    Postprzez Michał » 26 Maj 2010, o 21:26

    Uzywaj czasem klawisza enter bo sie zle czyta :)
    Kase na odzywki i suple przeznacz na diete abys kurczaka jadl czesciej niz 2 razy w tyg.
    Jak cos to mozesz kupic jakies bieleczko lub gainera aby uzupelnic braki ale to nie bedzie to samo co z diety :)pzdr
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Re: WHAT ON TWO Czyli co na 2 cykl?

    Postprzez Kwachu » 26 Maj 2010, o 21:36

    pawelkielich - masz na odzywki i suplemnty kase to lepiej zainwestuj je w diete kup sobie miesa warzyw ryz...
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: WHAT ON TWO Czyli co na 2 cykl?

    Postprzez pawelkielich » 26 Maj 2010, o 21:39

    Dziękuję bardzo za rady, rzeczywiście wielu mi mówi, że bym sobie dietę ułożył mam kolesia na awf co tym się zajmuje. No i chyba trzeba tak zrobić.
    Mówisz, że kurczaczka więcej, postaram się, ale widzę, że przy małym stażu i młodym wieku to chyba jednak większy wpływ ma dobra dieta i trening niż suplementy!
    Także coś pokombinuję z dietą i czas pracować masę and rzeźbę!
    A białaczko to znasz jakieś dobre, trzeba w siebie inwestować.
    Przykładowo może być takie? Oxygen PROTEIN 80 lub Olimp provit 85?
    Pozdrawiam!
    pawelkielich
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 24
    Rejestracja: 28 Luty 2010, o 11:02
    Miasto: Dęblin
    Data urodzenia: 26 05 1993

    Re: WHAT ON TWO Czyli co na 2 cykl?

    Postprzez Michał » 27 Maj 2010, o 10:52

    oxygen lipa provit takze :)
    pozdrawiam
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Re: WHAT ON TWO Czyli co na 2 cykl?

    Postprzez pera » 27 Maj 2010, o 13:22

    Zostaw suple i zainwestuj zamiast w nie to w diete, a dużo lepiej na tym wyjdziesz.
    Jeżeli jesteś przedsiębiorczym człowiekiem i chcesz zacząć już dziś budować swój własny biznes, to zapraszam Cię na stronę. Zobacz filmik i zapisz się. Skontaktuję się z Tobą.
    http://studiaservaq.instapage.com/
    pera
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 608
    Rejestracja: 7 Styczeń 2010, o 14:44
    Miejscowość: Podlasie
    Pochwały: 20
    Miasto: Sokółka
    Data urodzenia: 11 09 1992

    Re: WHAT ON TWO Czyli co na 2 cykl?

    Postprzez Kwachu » 28 Maj 2010, o 13:29

    Dokąłdnie oba to śmiecie jakich nei brakuje/ inwestuj kase w diete
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112


    Re: WHAT ON TWO Czyli co na 2 cykl?

    Postprzez valdunn » 26 Listopad 2021, o 19:05

    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    languagelaboratoryсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
    valdunn
    Marszałek
     
    Posty: 1243767
    Rejestracja: 1 Maj 2018, o 05:00
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 03 05 1984


    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.