Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Trening
  • Kulturystyczna nadgorliwość - cechą niepoządaną

    Podstawą w każdej dziedzinie sportu jest trening. W dziale wszystko na temat treningów i ćwiczeń, dowiesz się jak poprawnie trenować aby nie nabawić się kontuzji oraz osiągnąć założony cel.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, playandwin24


    Re: Kulturystyczna nadgorliwość - cechą niepoządaną

    Postprzez rafimoc » 9 Marzec 2011, o 22:08

    "Racja jedno pomaga drugiemy ale można posiadac wiedze i być szczypłym." Prawda. I byc tym jednym z miliona teoretykow.

    "Ale to co pisze rafi to ma glówno wspolnego z prawda, pierwszy raz w zyciu takie teorie słysze, ale jak lubicie to sie stosujcie do nich, zycze powodzenia. "

    Zarzucasz mi cos, podaj konkretne przyklady?
    qlimax - robil przysiady na 45kg na splicie...nie ruszal sie nigdzie z tym ciezarem, aktualnie ponad 80kg - jest 2 krotnie silniejszy rowniez w innych cwiczeniach np MC z 60 na 105...
    Sten - trenowal podnoszenie ciezarow, trener mu kazal robic skoki w dal obunoz bo ma niedynamiczna nogexD bo sie chlopak zatrzymal na 90kg w przysiadzie, poradzilem mu zeby najpierw wzmocnil ta noge na 15pow doszedl do 80kg 15pow, a przysiad wtedy 105. A aktualnie: 120kg po roku treningow.
    Oliver - wysylales go do lekarza tymczasem gdy ja mu zalecilem MC sumo oraz MC rwaniowy - pierwszy zamiast przysiadu - nie nadwyreza jego przywodzicieli, drugi je wzmacnia - oba cwiczenia komplementarne i sie wspaniale wzmacnia.
    Michał - lekarz mu zabronil robic cwiczen typu mc wioslo itp... sama plaska... poradzilem mu zeby bazowal na wyzszej ilosci powtorzeniowej, aktualnie robi MC na 100kg czyli ciezarze o ktorym moglby co najwyzej pomarzyc jeszcze pol roku.
    Diablo88 - jego wyniki silowe mowia same za siebie - poprawa jest magiczna
    + pomagam userowi: blacha, gdzie zapewniam Cie ze tez dozna znaczacej poprawy, Huno - rowniez, jesli potraktuje te rady powaznie.
    I oczywiscie Domazer ktory w 2 miesiace nabil wyniki o ponad 100kg.

    A Ty komu pomogles? ale tak na prawde pomogles a nie ze rzuciles jedna regulka z ksiazki.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Kulturystyczna nadgorliwość - cechą niepoządaną

    Postprzez Oliver » 9 Marzec 2011, o 22:09

    a co moje problemy zdrowotne (migreny, ciśnienie śródgałkowe) mają wspólnego z siłownią?
    skoro mam je od dobrych paru lat? nie zabłysnąłeś Kwachu:) a jak wyskoczysz z przewodzicielami, to nie problemy zdrowotne
    tylko słaba partia, którą trzeba wzmocnić;] coś jeszcze powiesz?
    a na wykładach nie słyszysz o danych rzeczach pierwszy raz? rozumiem, że tam poszedłeś już z wielką wiedzą?
    czym się różni wiedza od przeciętnego siłacza bez doktoratu od profesora? jeżeli porównamy dwóch ogarniętych ludzi,
    którzy siedzą w temacie długo i ciągle się uczą (a nie stoją w miejscu) to tylko i wyłącznie papierkiem:)
    Kwachu powiem Ci tylko, że masz coraz mniej argumentów, tak jak w ostatniej dyskusji nie odwołujesz się już do pewnych spraw,
    w których uświadamiasz sobie, że i tak nie wygrasz bo nie masz racji, wyolbrzymiasz i dobrze o tym wiesz,
    dlaczego? bo jest w chuj ludzi ciężko pracujących, uczących się, mających rodzinę do tego trenujących z rezultatami:)
    Ty nawet połowy z tych kryteriów nie spełniasz i pleciesz głupoty, że czasu nie masz, powiem Ci coś,
    każdy człowiek ma tyle samo czasu, możesz mieć jedynie czas źle zorganizowany.

    Autor postu otrzymał pochwałę
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Re: Kulturystyczna nadgorliwość - cechą niepoządaną

    Postprzez Kwachu » 9 Marzec 2011, o 22:15

    Ja tu z nikim nie gram wiec o jakiej wygranej my mówimy.
    Jaki arguemtów, ja traktuje dyskusje na luzie komentuje co 3 zdanie które piszecie, to wy usilujeci mi udowodnić że jestem debilem zaraz zacznieice mi wmawiac ze ja w ogole nigdy nic nie czytalem na temat.

    Widze że znas zmnie lepiej niż ja sam!!!!
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Kulturystyczna nadgorliwość - cechą niepoządaną

    Postprzez Góral » 9 Marzec 2011, o 22:19

    genialny post. :D
    http://www.kulturystyczni.pl/goral-czyli-jak-chlopak-chce-zostac-mezczyzna-t3705.html - Zapraszam. :)
    Awatar użytkownika
    Góral
    Chorąży
     
    Posty: 1206
    Rejestracja: 7 Luty 2010, o 11:16
    Pochwały: 17

    Re: Kulturystyczna nadgorliwość - cechą niepoządaną

    Postprzez rafimoc » 9 Marzec 2011, o 22:20

    "Nigdy nie budowałem masy łatwo, stad walsnei że mam szybka pzemiane materii idzie oprnie a dodatakowo jesli mam duza aktywnosc fizyczna to "problem" sie poglebia."

    I problemu szukales w diecie a nie treningu i masz odpowiedz. Nawet najlepsza dieta nie pomoze Ci jesli masz slaby trening - niestety. Ty z kolei sadzisz na odwrot: " Z najlepszym treningiem, ale bez diety duzo nie zdzialasz" heh... ale zapewne nie chcesz sie przekonac sam na sobie, ze moglbys zrobic 2x lepsze efekty niz poprzednio.

    Nikt Ci niczego nie wmawia, tylko jesli rzucasz slowa na wiatr lub takie ktore bezposrednio oskarzaja o brak wiedzy to mi to udowodnij:) Bo piszac nieskromnie pomoglem wielu ludziom.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Kulturystyczna nadgorliwość - cechą niepoządaną

    Postprzez Kwachu » 9 Marzec 2011, o 22:23

    Dzięki rafi widze że ty wiesz co ja robilem połtorej roku temu , jak nawet sie wtedy na forum nie znalismy.

    Ja bym cie o nic nie oskarzał gdybys pisał prawde bie bujdy :)

    Dobra to juz mój osttani post w tym temacie, wiec nie piszcie bo nei odpowiem :)


    Dobranoc
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Kulturystyczna nadgorliwość - cechą niepoządaną

    Postprzez rafimoc » 9 Marzec 2011, o 22:29

    "Ja bym cie o nic nie oskarzał gdybys pisał prawde bie bujdy :)"

    Mam pisac jak wiekszosc na innych forach: Tak Jasiu wez zrob plaska,skos,rozpietki 12,10,8 a jak bedzie zastoj to zrob regresje,drop-set itp"

    I co to da? GOWNO.
    Ty sie mozesz z tym nie zgadzac ale fakty, czyli ilosc zakladanych topicow przez userow na forach kulturystycznych o stagnacji - nawet na koksie, mowia same za siebie.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Kulturystyczna nadgorliwość - cechą niepoządaną

    Postprzez qlimax-_ » 10 Marzec 2011, o 14:40

    Gdyby Rafi pisal same bujdy to jego pomoc i arty byly by na marne.A wszyscy wiemy ze Rafi z nas wszystkich tutaj ma najwieksza wiedze i to nie tylko z dzialu trening ale tez innych.Popatrz Kwachu ile Rafi wklada w kazdy napisany art.Zawsze jego plany sa idealnie dobrane.Gdyby nie on to czesc userow na tym forum nie uzyskala by takich wynikow jakie posiadaja teraz (w przyszlosci moze tak).Sam Rafi duzo mi pomaga swoja wiedza.To dzieki niemu mam 2krotnie wieksze wyniki.Pamietam jak doniedawna 50kg w przysiadzie mnie gniotlo i to nie w pelnym.A dzis 50kg to pestka dla mnie.To samo sie tyczy z MC,75kg bylo dla mnie niewyobrazalnym osiagnieciem a dzis prosze 105kg.I zebys mnie zle nie zrozumial.Nie chwale sie swoimi maksami jak narazie tylko pokazac jak Rafi pomaga innym.Sory Kwachu ale blujdy to Ty czasami wypisujesz.Fakt moze i przeczytales duzo ksiazek.Rozumiem,trzeba sie doksztalac ale Ty jestes bardzo teoretyczny.

    Wiem ze to przeczytasz ale czy odpiszesz niewiem.Tylko nie zrozum mnie zle.Ja Cie nie pouczam czy oceniam bo nie mam wiedzy takiej kaj Ty z dzialu odzywiania ale czasami Twoje sugestie sa starymi stereotypami
    Zrobiłem krok w tył, ale zrobie dwa w przód
    Awatar użytkownika
    qlimax-_
    Chorąży
     
    Posty: 1009
    Rejestracja: 11 Kwiecień 2010, o 18:46
    Miejscowość: Polska
    Pochwały: 3
    Miasto: M-ce

    Re: Kulturystyczna nadgorliwość - cechą niepoządaną

    Postprzez Michał » 10 Marzec 2011, o 17:42

    to ja powiem tak i postaram sie zakonczyc ta dyskusje.
    Rafi swoimi rozpiskami treningow i radami pomogl naprawde ogromnej ilosci osob, miedzy innymi mi za co wielkie dzieki.
    Kwachu posiada w duzej mierze wiedze ksiazkowa ktora nie zawsze jest zla ale nie trzeba glownie na niej bazowac bo czasem to glowa mala jakie brednie wypisuja.
    W pewnej kwesti musze zgodzic sie z Kwachem ze nie trzeba miec wielkich miesni aby doradzac innym. Przyklad : znakomity dietetyk ktory pomogl schudnac masie ludzi a sam wazy ponad 100 kg i opycha sie hamburgerami.
    Wiedza a stosowanie sie do tej wiedzy to dwie rozne rzeczy.
    Ale i tak twierdze ze fbw jest duzo lepsze od splita 3 x week.
    Pozdrawiam PEACE
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101


    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Trening

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.